Top 3 gezochte pagina's

Contact

 • Bel 0172 503 250
 • Routebeschrijving
1 juli 2021

Vacature junior marketingmedewerker

La Gro Geelkerken Advocaten zoekt een startende marketingmedewerker.Wij zoeken een creatieve enthousiasteling die met gemak werkt met verschillende tools of dit snel onder de knie krijgt. Iemand die proactief, nauwkeurig en communicatief is en goed kan schakelen tussen directe collega’s, externe partijen en de advocaten.

Heb jij de drive en ambitie om je geleerde kennis om te zetten in ervaring door deze uitdagende baan bij ons advocatenkantoor? Dan is deze veelzijdige functie dé volgende stap in je carrière.

Jouw werkzaamheden als junior-marketingmedewerker

Je gaat nauw samenwerken in een klein en hecht team van professionals, dat naast jou bestaat uit een marketing-communicatieadviseur en Business Development Manager. Je ondersteunt de marketing-communicatieadviseur maar werkt ook zelfstandig aan eigen taken.

Het team is verantwoordelijk voor alle marketing- en communicatiewerkzaamheden. De werkzaamheden zijn breed en je leert door samen te werken en te doen. Je pakt zaken pragmatisch aan en bent creatief en proactief in de uitwerking. Je schakelt met verschillende mensen zowel binnen de organisatie als met externe partijen zoals ons online marketingbureau.

Kortom:

 • In het najaar van 2021 wordt een nieuwe website ontwikkeld en hier kun je een grote rol in gaan spelen;
 • Je beheert verschillende social-media kanalen en de website;
 • Je hebt kennis van en/of veel affiniteit met diensten en tools als Google Analytics en Ads, marketing automation software, CRM-systemen, Wordpress, Adobe Photoshop en InDesign e.d.;
 • In samenwerking met ons online marketingbureau werk je aan het versterken van de SEO en ontwikkel je SEA-campagnes en voer je de contentstrategie uit;
 • Je volgt (online) marketingtrends en implementeert deze in de praktijk;
 • Ontwerpen communicatie uitingen, visuals voor de social media en brochures;
 • Je werkt mee aan het organiseren van webinars, seminars en andere klantevenementen;

Wat vragen wij van jou?

 • Een afgeronde HBO-opleiding in de richting van marketing of communicatie;
 • Stage of bijbaan of eerste werkervaring in een marketingfunctie is een pré;
 • Je bent een doortastende teamspeler en staat stevig in je schoenen, toont initiatief en bezit overtuigingskracht;
 • Je beschikt over uitstekende sociale, communicatieve en onderhandelingsvaardigheden;
 • Je bent gedreven, pragmatisch en resultaatgericht.

Wij bieden

 • Een uitdagende functie in een prettige werkomgeving waar eigen initiatief en ondernemingsgeest gewaardeerd worden;
 • Een ambitieus en enthousiast team met passie voor het werk;
 • Leuke collega’s die je ook buiten het werk spreekt op kantoorborrels; zomerbarbecues, wintersport en andere sociale sportieve activiteiten;
 • Goede arbeidsvoorwaarden.

Over ons

Groot genoeg voor uitdagende zaken, maar tegelijkertijd persoonlijk en informeel. Wij hebben kantoren in Den Haag, Leiden en Alphen aan den Rijn. Vanuit hier adviseren en procederen onze ruim 50 advocaten voor ondernemingen en overheden uit het hele land. Met onze Asia Desk hebben wij ook een internationale focus.

De afgelopen twee jaar zijn wij fors gegroeid in aantal advocaten en klanten. Met onze persoonlijke dienstverlening scoren wij onveranderd hoog op het gebied van klanttevredenheid. Help jij ons team aan een verdere structurele groei?

Solliciteer direct

Je sollicitatie met je motivatie en cv ontvangen wij graag per e-mail: werkenbij@lgga.nl t.a.v. Brigitta van der Heijden vóór 6 augustus 2021. De standplaats is Alphen aan den Rijn.


Heb je nog vragen of wil je meer weten over ons kantoor? Op onze website en socials vind je meer informatie over werken bij LGGA. Of neem contact op met Geertine Zwijnenburg (06-18105226). Met vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Brigitta van der Heijden (HR): 0172-503250.